Firma Projektowo - Usługowa HYDROMAX-A

Firma Projektowo - Usługowa HYDROMAX-A

  • ul. A. Struga 78
  • 41-800 Zabrze

Biuro Techniczno - Handlowe

O firmie

Historia

Firma Projektowo - Usługowa HYDROMAX-A działa na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Od początku właścicielem firmy jest mgr inż. Bogusław Adamus. Firma mieści się w budynku przy ul. Roosevelta 54A w Zabrzu.

W trakcie tych kilkudziesięciu lat działalności naszej firmy wykonaliśmy kilkaset obiektów budowlanych i instalacji począwszy do instalacji grzewczych w mieszkaniach indywidualnych, poprzez niewielkie kotłownie, aż po kotłownie i węzły cieplne o mocy dochodzącej do kilku megawatów.
Od początku działalności stawiamy na kompleksowość naszych usług, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą zdolną do wykonania zadania od koncepcji czy projektu do odbioru końcowego i eksploatacji obiektu.

Rozwój

Firma Projektowo - Usługowa HYDROMAX-A stawia na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji załogi.

Projektujemy i wykonujemy nowoczesne kotłownie gazowe i olejowe, węzły cieplne wyposażone w automatykę najnowszej generacji, instalację grzewcze oparte o odnawialne źródła energii.
Dysponujemy własną bazą projektową - doświadczonymi projektantami i sprzętem oraz oprogramowaniem umożliwiającym nam opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych zróżnicowanych obiektów i instalacji .

Nasze obiekty wykonujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone materiały instalacyjne i urządzenia renomowanych marek. Nie stosujemy tanich zamienników. Kotłownie budujemy w oparciu o kotły znanych i niezawodnych marek takich jak: BRÖTJE, VIESSMANN, DE DIETRICH.

Nasze stacje wymienników ciepła projektujemy i wykonujemy we współpracy ze znanymi i renomowanymi producentami węzłów cieplnych firmami Danfoss LPM oraz Gebwell.

Posiadamy tytuł AUTORYZOWANEGO ZAKŁADU INSTALACYJNEGO firmy BRÖTJE. Nawiązaliśmy stałą współpracę z jedną z najlepszych na Śląsku firm zajmujących się serwisem kotłów gazowych - firmą Gambit Pana Piotra Boreckiego z Gliwic.

Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, klientów instytucjonalnych oraz zamówienia publicznej. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami wykonującymi okresowe przeglądy instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych.